Indeks Start2Star. Z kolejną szansą na stypendium dla najzdolniejszych - www.gimnazjalisty.info(rmator) - Portal Gimnazjalistów

WyszukiwanieSzukaj
Szukane wyrażenie:

Przeszukaj:

 
AnkietyAnkiety
Sugestie dotyczące strony:

Sugestie dotyczące informatorów:

Jak oceniasz naszą stronę:
Jest Super!!
Całkiem całkiem :)
Może być
Wymaga dopracowania
Nie podoba mi się :(
Zdejmijcie ją!!

Ankiety są anonimowe

 
LicznikLicznik

Odwiedzin łącznie: 2797304
W tym dzisiaj: 434

Unikalnych odwiedzin: 389409
W tym dzisiaj: 48

W naszej bazie znajduje się:
507 uczelni wyższych
656 wydziałów

 

gimnazjalisty.info » Indeks Start2Star. Z kolejną szansą na stypendium dla najzdolniejszych

 

Indeks Start2Star. Z kolejną szansą na stypendium dla najzdolniejszych

Jest  szansa dla uzdolnionych i pracowitych tegorocznych  maturzystów którzy chcą studiować na wyższych uczelniach ale nie maja na to funduszy. Fundacja im. Lesława A. Pagi przygotowała drugą  edycję programu stypendialnego Indeks Start2Star.


Indeks Start2Star – to projekt, dzięki któremu dwudziestu uczniów z całej Polski będzie mogło otrzymać  co miesiąc – przez cały okres studiów –stypendium w wysokości 1300 zł brutto miesięcznie przez cały regulaminowy okres studiów 

Kwota ta pozawala pokryć koszty kształcenia, opłaty mieszkania czy wydatki związane z edukacją i rozwojem zainteresowań. 

Start2star jest projektem w całości finansowany przez Fundację Jolanty i Leszka Czarneckich.

Bez względu jaki kierunek studiów wybierzesz możesz zgłosić  się do ogólnopolskiego programu stypendialnego.

Konkurs skierowany jest  do młodych zdolnych osób,którym sytuacja materialna nie pozwala na studiowanie na wymarzonym kierunku.

Aby wziążć udział w programie stypendialnym należy wykazać w przedostatniej klasie szkoły ponadgimnazjalnej średnią minimum 4.0, a  następnie miesięczny dochód w rodzinie w ciągu dwóch lat nie może przekroczyć 1000 zł netto na osobę. Kolejnym krokiem jest wypełnienie  w Internecie na stronie www.paga.org.pl formularza zgłoszeniowego  oraz napisanie  jednostronnicowego eseju  zawierającego uzasadnienie ubiegania się o przyjęcie na dany kierunek studiów i o przyznanie stypendium, a także o  podobnej długości opisem osiągnięć naukowych ( konkursy,olimpiady), oraz   opisać swoją aktywności w zakresie szeroko pojętej działalności i  przedsiębiorczości, edukacji ekonomicznej, działalności społecznej czy wolontariatu.

21/01/2013 16:22:57
 
Komentarze

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować!