XI Targi Edukacyjne w Bielsku-Białej - www.gimnazjalisty.info(rmator) - Portal Gimnazjalistów

WyszukiwanieSzukaj
Szukane wyrażenie:

Przeszukaj:

 
AnkietyAnkiety
Sugestie dotyczące strony:

Sugestie dotyczące informatorów:

Jak oceniasz naszą stronę:
Jest Super!!
Całkiem całkiem :)
Może być
Wymaga dopracowania
Nie podoba mi się :(
Zdejmijcie ją!!

Ankiety są anonimowe

 
LicznikLicznik

Odwiedzin łącznie: 3005605
W tym dzisiaj: 1131

Unikalnych odwiedzin: 419900
W tym dzisiaj: 103

W naszej bazie znajduje się:
507 uczelni wyższych
656 wydziałów

 

gimnazjalisty.info » XI Targi Edukacyjne w Bielsku-Białej

 

XI Targi Edukacyjne w Bielsku-Białej

W dniach 29- 30.01.13 odbyły się XI Targi Edukacyjne w Bielsku-Białej. Na tegorocznych targach spotkało się kilkadziesiąt szkół, uczelni i innych placówek edukacyjnych z różnych regionów Polski. Między innymi znalazło się tam również nasze stoisko, które cieszyło się dużym zainteresowaniem.


W trakcie targów, osoby które odwiedzały stoisko naszego wydawnictwa, mogły otrzymać od nas  informacje dotyczące nowego wydania informatorów i portalu, a także wziąć udział w konkursach w których były do wygrania atrakcyjne nagrody. W celu przygotowania jeszcze atrakcyjniejszych nagród do tegorocznego konkursu dla maturzystów, wśród odwiedzających przeprowadziliśmy ankietę – my już wiemy co Was najbardziej kręci :).  Mamy nadzieję, że tegoroczne nagrody będą również dla Was atrakcyjne ;)

Maturzyści odbierający nagrody Maturzyści odbierający nagrody

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tegorocznych targów. Jeszcze raz gratulujemy wygranym i zachęcamy do odwiedzania naszego portalu www.maturzysty.info gdzie znajdziecie informacje o szkołach,  uczelniach, czy wydziałach oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące matur. Dziękujemy wszystkich uczniom, nauczycielom i osobom, które zainteresowane były naszymi informatorami, portalami i naszym Wydawnictwem. Do zobaczenia w tym samym miejscu być może za rok.

Maturzyści odbierający nagrody Maturzyści odbierający nagrody

Pozdrawiamy wszystkich uczestników, którzy brali udział w naszych konkursach oraz tych, którzy odwiedzali nasze stoisko. Pamiętajcie, że w marcu i kwietniu  ruszamy z nowy wydaniem informatorów dla maturzystów oraz z nowym konkursem, gdzie czekają naprawdę fajne nagrody! Żeby uczestniczyć w  konkursie wystarczy  tylko polubić nas na facebook'u i odpowiedzieć na kilka pytań. Szczegóły wkrótce!

31/01/2013 17:00:36
 
Komentarze

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować!