Obóz Beana 2014 - www.gimnazjalisty.info(rmator) - Portal Gimnazjalistów

WyszukiwanieSzukaj
Szukane wyrażenie:

Przeszukaj:

 
AnkietyAnkiety
Sugestie dotyczące strony:

Sugestie dotyczące informatorów:

Jak oceniasz naszą stronę:
Jest Super!!
Całkiem całkiem :)
Może być
Wymaga dopracowania
Nie podoba mi się :(
Zdejmijcie ją!!

Ankiety są anonimowe

 
LicznikLicznik

Odwiedzin łącznie: 3048664
W tym dzisiaj: 514

Unikalnych odwiedzin: 427214
W tym dzisiaj: 71

W naszej bazie znajduje się:
507 uczelni wyższych
656 wydziałów

 

gimnazjalisty.info » Obóz Beana 2014

 

Obóz Beana 2014

Obóz Beana 2014

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie już po raz szesnasty organizuje obóz adaptacyjny dla nowoprzyjętych studentów UEK. W tym roku pierwszy tydzień września uczestnicy spędzą w Bocheńcu k. Kielc.


Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to grupa studentów, którzy mają na celu wspieranie kulturalnego, naukowego i społecznego rozwoju krakowskich żaków oraz integracja środowiska akademickiego. Corocznie organizacja przygotowuje szereg projektów, wśród których jest cieszący się niezmiennie olbrzymią popularnością Obóz Beana, czyli obóz adaptacyjny dla nowych studentów UEK.

W tym roku NZS UEK przygotowuje już XVI edycję Obozu Beana, który patronatem honorowym objął Prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – prof. UEK dr hab. Andrzej Chochół. W tym roku Obóz Beana odbędzie się w dniach 1-7 września 2014 r. w Bocheńcu k. Kielc. Nowi studenci UEK-u nie mogą zacząć lepiej studiów - mają możliwość integracji nie tylko ze sobą, ale także ze starszymi studentami, którzy zawsze służą dobrą radą i ogromnym doświadczeniem.

Obóz Beana to tydzień, podczas którego uczestnicy zapoznają się z działalnością Uczelni, organizacjami studenckimi, wyjazdami zagranicznymi, podstawami radzenia sobie ze stresem oraz życiem studenckim. Ponadto w programie również gry integracyjne, paintball, park linowy, color fun, sesja na wesoło, ogniska i wspólne śpiewanie, gry terenowe, wycieczka w góry - a to jeszcze nie wszystko!

Przed uczestnikami 7 dni wrażeń, 7 dni pełnych atrakcji, 7 dni, które mogą zmienić ich życie, bo wszystko zaczyna się od Obozu Beana!

Zapisy od 10 lipca oraz więcej informacji na www.obozbeana.pl.

11/07/2014 11:09:25
 
Komentarze

Brak komentarzy

Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować!